fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

Wywiad z Łukaszem Przygodą z Firmy Mini Donuts King.

Dodane przez Redakcja co do 1 lipca 2020
| 0

Od kiedy marka Mini Donuts King istnieje na ryku ?

Zaczęło się 3 lata temu, kiedy byliśmy za granicą w Stanach wraz ze wspólnikiem. Przechodząc ulicami zobaczyliśmy że praktycznie na każdym roku sprzedaje się mini donaty w małych pojemnikach. Każdy klient mógł kupić sobie 10,15 lub 20 mini donatów z różnymi polewami.

Stwierdziliśmy, że mogłoby się to przyjąć w Polsce. Mini donaty są pyszne ciepłe z różnymi dodatkami. A co ważne są małe i fajnie się je konsumuje – mówi Łukasz Przygoda.

Obecnie firma zarządza 4 sieciami franczyzowymi gastronomicznymi w systemie Food Truck.

Od jakiego czasu są Państwo na rynku? Czy w tym czasie udało się wypracować model współpracy pozwalający na osiągnięcie sukcesu w branży?

Sieciami franczyzowymi zarządzamy od 10 lat jeśli chodzi o Mini Donuts King, a od lat 3 mamy 12 placówek franczyzowych i kolejne 4 w przygotowaniu.

Jak na przestrzeni czasu zmienił się sposób prowadzenia działalności? Czy łatwiej było kiedyś czy teraz?

Zainteresowanie food truckami rośnie już od bardzo dawna, lecz taka typowa moda na posiadanie food truka wydaje się mieć najwyższą wartość od 4 lat.

Działalność Food trucków będzie bardzo mocno się rozwijała ze względów bezpieczeństwa, w związku COVID-19.

Jaki jest koszt przystąpienia do sieci? Od czego jest on zależny? Czy mają Państwo kilka modeli współpracy?

Koszt zakupu wyposażonego food trucka to 58 000 zł netto wymagany wkład to 20 %

Jak w każdym biznesie istnieje duża konkurencja  – Czym na tym tle wyróżnia się sieć?

Mini Donuts king to jedyna wyspecjalizowana sieć franczyzowa.Która oferuje Mini Donaty na licencji Amerykańskiej.Może zdarzyć się że istnieją jakieś samodzielne punkty.Wchodząc z nami w ten biznes możemy zagwarantować że konkurencja na tą chwilę jest praktycznie zerowa.

Czy potencjalny franczyzobiorca może liczyć na wyłączność w danym mieście?

Tak oferujemy wyłączność na dane miasto.Zależy nam na tym aby nasi partnerzy mogli się rozwijać i otwierać więcej punktów sprzedaży.

Na jaką pomoc może liczyć potencjalny franczyzobiorca? Czy organizowane są szkolenia?

Dla naszych partnerów organizowane są szkolenia w naszym centrum szkoleniowym z zakresu wytwarzania mini donatów oraz szkolenia marketingowo-sprzedażowe.

Dlaczego warto wejść w ten biznes?

My Polacy uwielbiamy słodkości. Mini Donaty to idealna przekąska z różnymi polewami posypkami. Do tego oferujemy pyszną kawę. Kawa bez słodkiego – no nie da się 🙂

Produkt o wysokiej marży zapewnia wysokie dochody. Maszyna do Mini donatów jest mobilna dzięki temu możemy być obecni na imprezach firmowych.

Jakie są plany na rok 2020 / lub nawet dalsze okresy?

Jesteśmy w takcie rozwoju – nasze plany to min 70 punktów do końca roku.Obecni partnerzy franczyzowi będą otrzymywać maximum pomocy z naszej strony aby cała sieć generowała wysokie zyski dla wszystkich.

Porada przedsiębiorcy dla przedsiębiorcy? Co radzą Państwo przyszłemu przedsiębiorcy?

Najważniejsza rzecz to odwaga nie można bać się otworzenia działalności gospodarczej tym bardziej że z naszej strony oferujemy pomoc od A do Z nasz partner nie zostaje z formalnościami sam.Sukces partnera franczyzowego to nasz sukces.

Jak obecna sytuacja związana z COVID -19 wpłynęła na działalność firmy?

Covid-19 początkowo wpłyną negatywnie na naszą sieć wszystko było zablokowane.Jednak po poluzowaniu obostrzeń branży gastronomicznej odczuliśmy wzrost sprzedaży.Sprzedaż z food truck dla konsumentów okazała się być bezpieczniejsza mniejszy kontakt z innymi ludźmi zakup na świeżym powietrzu.Nasi partnerzy odrabiają starty.

Porównaj oferty