fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

Wywiad z Firmą UVC- MED.

Dodane przez Redakcja co do 8 lipca 2020
| 0

UVC-MED jest jedynym polskim producentem profesjonalnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji metodą UV, których zadaniem jest dezynfekcja i oczyszczanie powietrza, oraz wszelkich powierzchni na co kładziony jest olbrzymi nacisk w przestrzeni publicznej w ostatnim czasie. Technologia lamp UV-C jest rekomendowana przez Główny Inspektorat Sanitarny w Polsce oraz inne instytucje na świecie jako najskuteczniejsza forma eliminacji korona wirusów, podkreśla Sebastian Fryze z firmy UVC-MED

Jak rozpoczęła się działalność firmy?

Jesteśmy dużym konsorcjum, w skład którego wchodzi kilka naszych firm, które są liderami w dziedzinie elektroniki i automatyki przemysłowej w Polsce i na świecie. Historia naszej firmy zaczęła się 40 lat temu, natomiast dział UVC-MED jest obecny od 2016r, czyli 4 lata. Kompleksowe zaplecze produkcyjno‑montażowe, wyposażone w najnowsze urządzenia oraz laboratorium badawcze są gwarancją jakości i nowoczesnej myśli technologicznej.

Jak na przestrzeni czasu zmienił się sposób prowadzenia działalności? Czy łatwiej było kiedyś czy teraz?

Produkty z wykorzystaniem technologi lamp UV-C znane są na świecie od lat, obecna sytuacja związana z covid-19 sprawiła, że coraz więcej osób ma większą świadomość dotyczącą naszego bezpieczeństwa np. w miejscach publicznych, można powiedzieć że w obecnym czasie jest wzmożone zainteresowanie naszymi produktami.

Jaki jest koszt przystąpienia do sieci? Od czego jest on zależny? Czy mają Państwo kilka modeli współpracy?

Nie pobieramy opłaty wpisowej, jedynie kaucje za przekazane urządzenia oraz co miesięczną opłatę franczyzową w kwocie 2,000 zł netto.

Czy obecnie mając na uwadze co raz większe wymagania konsumentów dotyczących produktów i usług – są Państwo w stanie zapewnić wysoką jakość świadczonych usług i z czego to wynika?

UVC-MED może pochwalić się atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowego Zakładu Higieny oraz certyfikatem działania bio i bakteriobójczego Instytutu Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego im. prof. Wacława Dąbrowskiego w Warszawie.

Świadczy to o najwyższym bezpieczeństwie i skuteczności urządzeń firmy UVC-MED.
Urządzenia oraz zastosowane przez nas komponenty są najwyższej jakości i spełniają wysokie standardy. Kompleksowe zaplecze produkcyjno-montażowe, wyposażone w najnowsze urządzenia oraz własne laboratorium badawcze są gwarancją jakości wyrobów naszej firmy.

Po jakim czasie następuje potencjalny zwrot z inwestycji, którą musi ponieść franczyzobiorca?

Wszystko zależy od zaangażowania franczyzobiorcy, który ponosi jedynie kaucje oraz co miesięczne opłaty przez cały okres umowy czyli 18 m-c. Przy kreatywności na zyski może liczyć w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia działań.

Jak w każdym biznesie istnieje duża konkurencja  – Czym na tym tle wyróżnia się sieć?

Przede wszystkim nasze urządzenia oraz zastosowane przez nas komponenty są najwyższej jakości i spełniają wysokie standardy. Kompleksowe zaplecze produkcyjno-montażowe, wyposażone w najnowsze urządzenia oraz własne laboratorium badawcze są gwarancją jakości wyrobów naszej firmy. Jesteśmy jedynym polskim producentem profesjonalnych urządzeń do dezynfekcji powierzchni i powietrza metodą UV.

Czy potencjalny franczyzobiorca może liczyć na wyłączność w danym mieście?

Wszystko zależy od wielkości danego miasta, natomiast w mniejszych miejscowościach jak najbardziej jest taka możliwość.

Co stanowi Państwa przewagę konkurencyjną pozwalającą na wyróżnienie się w segmencie franczyzodawców?

Przede wszystkim nikt nie oferuje tego typu franczyzy na rynku, jesteśmy pierwszym producentem tego typu urządzeń, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom coraz szerszego grona zainteresowanych osób.

Jakie są plany na rok 2020 / lub nawet dalsze okresy?

Wprowadzanie na rynek kolejnych naszych modeli urządzeń, cały czas pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Nasza oferta produktów do dezynfekcji UV-C, dzięki zastosowanym nowoczesnym technologią jest znakomitą cenową konkurencją dla światowych marek.

Na jaką pomoc może liczyć potencjalny franczyzobiorca? Czy organizowane są szkolenia?

Zapewniamy szkolenie z obsługi urządzeń potwierdzone certyfikatem, franczyzobiorca dostanie także certyfikaty wykonywanych usług dezynfekcji dla swoich klientów oraz co najważniejsze wysokiej jakości sprzęt z atestem.

Dlaczego warto wejść w ten biznes?


Oferujemy swoim obecnym i przyszłym klientom praktycznie nieograniczone możliwości i obszar działania. Franczyzobiorca ma możliwość świadczenia własnych usług dezynfekcji, wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z częstym kontaktem dużej grupy ludzi. Jest to idealne rozwiązanie dla placówek medycznych, biur, sklepów-zwłaszcza wielkopowierzchniowych, siłowni, banków, placówek pocztowych oraz miejsc branży auto-moto, gastronomicznej i hotelarskiej. Sterylizacja UVC jest nie tylko efektywna, ale także ekonomiczna, zwłaszcza, że nie wymaga używania chemikaliów.

Jak obecna sytuacja związana z COVID -19 wpłynęła na działalność firmy?


Zauważyliśmy większe zainteresowanie naszymi produktami, przede wszystkim świadomość ludzi dotycząca bezpieczeństwa nas wszystkich jest zdecydowanie większa niż prze pandemią, każdy bardziej dba o siebie i swoje zdrowie

Sebastian Fryze
tel 505 054 465
s.fryze@uvc-med.pl
www.uvc-med.pl


Porównaj oferty