fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

Lider nauki języka obcego w Polsce!

Dodane przez Redakcja co do 30 września 2020
| 0

W szkołach języka angielskiego Early Stage uczy się obecnie ponad 33 tys. uczniów. 

Szkoła Early Stage powstała 27 lat temu. Jej założycielka – Joanna Zarańska, stworzyła autorski program do nauki języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Przez wiele lat szkoła funkcjonowała jako mała firma rodzinna. Z czasem, do założycielki dołączyły jej córki: Aga Zaryan, dziś znana wokalistka jazzowa oraz Tonia Bochińska, obecnie współwłaścicielka Early Stage, finalistka XI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku. 

Dzisiaj w ponad 500 placówkach Early Stage w całej Polsce uczy się ponad 33 tysiące uczniów. Większość franczyzobiorców to nauczyciele i lektorzy, z doświadczeniem w pracy z dziećmi – dodaje Izabela Mieszała z Early Stage. 

Budżet potrzebny na start nie jest duży – jak zapewnia Franczyzodawca, wystarczy 4-5  tys. zł, które trzeba przeznaczyć na przeprowadzenie lokalnych akcji promocyjnych. Inwestycję początkową obniża też to, że zajęcia można prowadzić w salach wynajmowanych od szkół podstawowych i nie trzeba ponosić kosztów związanych z własnym lokalem. – Samodzielne prowadzenie trzech 10-osobowych grup pozwala na zwrot z inwestycji po około 3 miesiącach – podkreśla Izabela Mieszała. 

Dołącz do Early Stage!

Franczyzobiorcy przechodzą szkolenia metodyczne, marketingowe, administracyjne i HR. Mają stałe wsparcie opiekunów metodycznych i administracyjnych oraz specjalistów ds. marketingu, sprzedaży, IT i HR. Otrzymują szczegółowo zaplanowany program nauczania dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat oraz autorskie materiały dydaktyczne. Know-how dot. prowadzenia szkoły udostępniony jest na wewnętrznej platformie online. Opłaty związane z prowadzeniem franczyzy to: 

  • wstępna kaucja w wysokości 2000 zł – zwracana w momencie startu pierwszej grupy pod szyldem ES; 
  • miesięczna opłata franczyzowa w wysokości 12% – 7% przychodu. Wysokość jej maleje wraz ze wzrostem filii. 

W ubiegłym roku otwarta została pierwsza zagraniczna placówka Early Stage na Litwie. Rozpoczynamy również rozmowy z zainteresowanymi osobami w innych krajach. – Warto podkreślić, że większość szkół Early Stage prowadzą kobiety. Jesteśmy firmą przyjazną m.in. młodym mamom, które często zakładają z nami swój pierwszy biznes – dodaje Izabela Mieszała.

Pełen wywiad z firmą Early Stage: https://bit.ly/33gsM7x

Porównaj oferty