fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

ZARABIAJ W BRANŻY INTERNETOWEJ

Dodane przez Redakcja co do 15 października 2020
| 0

ZARABIAJ NA REKLAMIE W INTERNECIE I E-COMMERCE. WŁASNA AGENCJA REKLAMOWA Z PRODUKTAMI GOOGLE & FACEBOOK.

Czy w dzisiejszych czasach można samodzielnie prowadzić efektywny marketing internetowy?

Arkadiusz Szustak: Oczywiście, jednak profesjonalna obsługa wszystkich systemów i platform: Google Ads, Facebook, LinkedIn, Instagram, YouTube, pozycjonowanie organiczne oraz kilkadziesiąt innych kanałów promocji w zależności od branży wymaga posiadania ogromnej wiedzy i doświadczenia. Natomiast często kluczowe jest posiadanie spójnej i wzajemnie wspierającej się komunikacji reklamowej we wszystkich możliwych kanałach marketingu. Dlatego albo mamy dodatkową dobę na tego typu działania, albo własny sztab marketingowców lub też w umiejętny sposób zlecimy to na zewnątrz wyspecjalizowanym firmom.

Jak w takim razie świadczyć tak kompleksowe usługi?
A.S.: 
Najważniejsze jest to, by wspierać się ludźmi z doświadczeniem i dużym portfolio zrealizowanych projektów. Dzięki naszej unikatowej propozycji współpracy franczyzowej każdy, nawet mały przedsiębiorca, może stać się współwłaścicielem agencji reklamowej realizującej profesjonalnie niemal wszystkie możliwe rodzaje marketingu w Internecie oraz projekty IT (strony WWW, sklepy online, aplikacje mobilne, por-
tale internetowe).

Jak otworzyć agencję reklamową z niezbędnymi specjalistami
i ogromnym portfolio, nie mając dużych pieniędzy na start?

A.S.: Jest to trudne, ale możliwe. Tak właśnie powstał pomysł na naszą firmę: zapewnienie naszym franczyzobiorcom pełnego zaplecza technicznego składającego się z ponad 30 specjalistów ze wszystkich dziedzin marketingu oraz programowania webowego, wsparcia naszego call center (umawianie spotkań), efektywnych szkoleń sprzedażowych oraz wyjazdu do klienta z naszym specjalistą. Franczyzobiorcy pozostaje jedynie nawiązywać dobre relacje biznesowe z potencjalnymi klientami, rekomendować nasze sprawdzone usługi i przez lata czerpać korzyści z każdego pozyskanego klienta.

Czym zajmuje się Agencja Medialna AD Awards?

A.S.: Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego oraz IT, pomagamy zarówno małym, jak i dużym firmom zoptymalizować wydatki na marketing w Internecie. Zawsze dobieramy najkorzystniejsze rozwiązania dla naszych klientów. Mamy prawie dziesięcioletnie doświadczenie w branży reklamy internetowej oraz portfolio 7,5 tysiąca przeprowadzonych kampanii czy też projektów online. Nasze autorskie rozwiązania pozwalają realizować zarówno specjalne projekty przy inwestycji rzędu kilkuset tysięcy złotych, jak i efektywnie prowadzić małych klientów za kilkaset złoytch miesięcznie.
Co ważne, poziom inwestycji zaczyna się już od 15 tys. zł netto.

Więcej tutaj: https://bit.ly/2FvpVyt

Porównaj oferty