fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

Franczyza z 100 Klientami na START!

Dodane przez Redakcja co do 28 kwietnia 2021
| 0

Placówki Antywindykacyjne podbijają polski rynek franczyz. Co kryje się pod tą nazwą? W czym tkwi niewątpliwy sukces sieci?

Zapraszamy na wywiad z Panem Kamilem Karaagą, który pełni funkcję Dyrektora d/s rozwoju sieci franczyzowej Placówek Antywindykacyjnych.

Redakcja: Panie Kamilu na wstępie chcieliśmy pogratulować otrzymania prestiżowego wyróżnienia “Sprawdzona franczyza”.

Kamil Karaaga: Bardzo dziękuję. To tylko dowód na to, że prowadzimy biznes, w którym uwzględniamy potrzeby franczyzobiorców. Wyznajemy zasadę win-win-win. Wygrywamy my, wygrywa Partner, wygrywa Klient.

R: Jeśli już przy tym jesteśmy. Kim jest Klient, który decyduje się korzystać z Państwa usług?

KK: Są to osoby, które z różnych przyczyn – często losowych, borykają się z problemami finansowymi. Pomagamy im znaleźć skuteczne rozwiązania prawne, które pomogą “zacząć na nowo”.

R: Dużo jest takich osób?

KK: To pytanie bardzo często pojawia się podczas rozmów z franczyzobiorcami. Jest ich więcej niż myślimy. Problemy finansowe ma bardzo wiele osób. Często nie mówimy o problemach publicznie. Wstydzimy się przyznać do porażki. Dlatego budujemy sieć w oparciu o lokalne struktury, gdzie każda osoba, która ma tego typu problem – będzie mogła skorzystać z profesjonalnej opieki prawnej.

R: Wspomniał Pan o “profesjonalnej opiece”. Czy franczyzobiorca musi mieć wykształcenie prawne?

KK: Absolutnie nie. Centrala zapewnie pełne wsparcie prawne. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Franczyzobiorca pełni rolę “opiekuna klienta” – przedstawiciela naszej Kancelarii w danym regonie.

R: Uruchomili już Państwo kilkadziesiąt placówek. Co sprawia, że franczyzobiorcy podejmują ostateczną decyzję o współpracy?

KK: Nasz model biznesowy. Zależy nam aby swoimi przedstawicielstwami pokryć obszar całego kraju. Tutaj zdradzę tajemnicę, iż z początkiem czerwca – uruchamiamy także pierwszą Placówkę zagranicą. Bardzo wielu Polaków potrzebuje pomocy prawnej, aby wyprostować sprawy i wrócić do kraju. Ale wracając do pytania: Najważniejsze elementy to pełne wdrożenie franczyzobiorcy, zapewnienie Klientów na START, wysoki poziom dochodowości, a co za tym idzie szybki zwrot z inwestycji. Lista korzyści jest bardzo długa.

R: Czy posiadają Państwo jakieś opłaty miesięcznie, licencyjne związane z przystąpieniem do sieci?

KK: Nie. Nie pobieramy żadnych opłat stałych. Nie to jest naszym celem. Zarabiamy wspólnie z partnerami. Gramy do jednej bramki. Uważamy, że pobieranie stałych opłat licencyjnych jest bez sensu. Jeżeli sieć jest dochodowa, franczyzobiorcy bardzo dobrze zarabiają – nie ma sensu “karać” partnerów za ich pracę. Stawiamy na wspólny rozwój.

R: Bardzo innowacyjne i rozsądne podejście.

KK: Zgadza się. Jesteśmy blisko ludzi. Stawiamy na skuteczność i realizowanie zadań. Dla nas liczy się efekt. Tego oczekują od nas franczyzobiorcy. Efektów. Nie sztucznego prężenia mięśni. Rynek to docenił. To jeden z elementów mających wpływ na nasz sukces.

R: Bardzo dziękuję za rozmowę

KK: Dziękuję!

Więcej o systemie franczyzowym Placówki Antywindykacyjnej – przeczytają Państwo tutaj: https://placowka-antywindykacyjna.pl/franczyza

Porównaj oferty