fbpx
kliknij, aby włączyć zoom
Szukam ...
Nie znaleźliśmy żadnych wyników
open map
Widok Mapa drogowa Satelita Hybrydowa Teren Moja lokalizacja Pełny ekran Poprzedni Następny
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

Gotowa franczyza “pod klucz”? Franczyzowy blitzkrieg w najlepszym wydaniu!

Dodane przez Redakcja co do 5 maja 2021
| 0

Placówki Antywindykacyjne – najszybciej rozwijająca się sieć franczyz w Polsce – otwiera gotowe kancelarie prawne – do przejęcia od razu przez franczyzobiorcę!

52 – to łączna ilość franczyz uruchomionych pod szyldem Placówek Antywindykacyjnych w pierwszym kwartalne 2021 roku. Liczba szokuje – zważywszy na czas lockdownu i ogólnego spowolnienia gospodarczego.

Jednak sieć nie zwalnia tempa. Z oficjalnego komunikatu przedstawionego przez Zarząd spółki – dowiadujemy się więcej na temat dalszych planów związanych z dynamicznym rozwojem sieci.

“W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na usługi prawne związane z Antywindykacją, postanowiliśmy uruchomić placówki stacjonarne w każdym mieście powiatowym w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie profesjonalnej obsługi prawnej związanej z ochroną majątku dłużnika. Do końca 2021 roku będziemy realizować plan “335”, tj. uruchomienia placówki stacjonarnej w każdym mieście powiatowym w Polsce – a jest ich właśnie 335, stąd nazwa” – zapewnia Kamil Karaaga, który pełni funkcję dyrektora d/s rozwoju systemu franczyzowego w Placówkach Antywindykacyjnych.

Tempo rozwoju sieci jest bardzo dynamiczne. Sprzyja temu ogólna sytuacja na rynku związana z pogarszającą się strukturą ekonomiczną naszego kraju. Z miesiąca na miesiąc ogłaszanych jest coraz więcej upadłości konsumencki i gospodarczych, co niewątpliwie sprzyja franczyzodawcy jakim jest sieć Placówek Antywindykacyjnych.

Wszystkim chcącym wykorzystać szansę, którą niewątpliwie niesie ze sobą usługa prawna antywindykacji – sieć oferuje gotowe kancelarie prawne “pod klucz”. Na czym to polega?

“To faktyczna innowacja w skali kraju. Notujemy tak duże zainteresowanie naszymi usługami – z terenu prawie wszystkich miejscowości w Polsce, że postanowiliśmy uruchomić własne kancelarie prawne w każdym z 335 miast. Obecnie negocjujemy warunki najmu, badamy struktury demograficzne, przygotowujemy ogólnopolskie ( a także lokalne ) akcje marketingowe. Jednak nie zapominamy o modelu franczyzowym, który z powodzeniem rozwijamy od początku istnienia naszej sieci. Dlatego – każdą z naszych nowo uruchomionych Kancelarii prawnych – będzie można przejąć i prowadzić na zasadach franczyzy. To rewolucja. Oddajemy do prowadzenia gotowy i w pełni sprawdzony model biznesowy, który daje zwrot z inwestycji już w pierwszym miesiącu działalności” – przekonuje Kamil Karaaga.

Jedyne co pozostaje to śledzić błyskawiczny rozwój Placówek Antywindykacyjnych, lidera w swoim segmencie – świadczącego usługi prawne w systemie franczyzowym.

Porównaj oferty