fbpx
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie podstawowe
Wyszukiwanie zaawansowane
znaleziono 0 wyników
Wyniki wyszukiwania

TwojeMiasto.poleca.to

999 zł

Opis

O systemie franczyzowym

TwojeMiasto.poleca.to jest ogólnopolskim projektem, który ma na celu wspieranie handlu i usług na terenie całego kraju. Stworzyliśmy nowoczesny, a za razem przystępny nośnik reklamowy dla każdego kto prowadzi własny biznes. Nasze działania marketingowe skupiają się na dostarczaniu codziennie mieszkańcom danego powiatu informacji o aktualnych ofertach, promocjach, kuponach rabatowych oraz działaniach reklamowych naszych Partnerów. Jesteśmy już w 21 powiatach i cały czas zwiększamy grono franczyzobiorców i reklamodawców.

O CO CHODZI W NASZYM PROJEKCIE?

Mieszkańcy z danego powiatu znajdują w wielu naszych kanałach reklamowych (portal internetowy, aplikacja mobilna Moje Miasto, Facebook oraz Instagram) oferty firm i usługodawców z ich miejsca zamieszkania/powiatu. Inaczej mówiąc jest to produkt marketingowy kompleksowo reklamujący firmy, do którego przypisany jest profil na Facebooku i konto na Instagramie. Na Facebooku i Instagramie reklamowani są przedsiębiorcy w formie odpowiadającej panującym trendom. Oferty firm są również w portalu internetowym oraz naszej aplikacji mobilnej „Moje Miasto”, dostępnej całkowicie za darmo na systemy Android oraz iOS. Aplikacja mobilna to nasz kolejny sprawdzony i nowoczesny kanał promocji lokalnych przedsiębiorców.

Oprócz tworzenia dla firm reklamy, oferujemy szereg dodatkowych opcji dostępnych dla mieszkańców danego powiatu, tak aby ich zakupy były łatwe, korzystne i przyjemne. Prezentujemy przy każdej ofercie firmy jej kupony rabatowe, zniżki  oraz rabaty. Dajemy możliwość zbierania wirtualnych stempelków, które z czasem, po uzbieraniu odpowiedniej ilości, można wymienić na gratyfikacje. Możliwość ta jest udostępniana w aplikacji mobilnej jako karta lojalnościowa. Taka forma prezentacji polskich przedsiębiorców jest totalną ‪rewolucją na lokalnych rynkach z danego powiatu, ponieważ projekt wspiera i łączy małe branże, które nie mają szans z korporacjami czy międzynarodowymi sieciami sklepów.

ZWIĘKSZENIE ZYSKÓW

Jako franczyzobiorca stajesz się właścicielem portalu poleca.to dedykowanego na dany powiat. Rozpoczynając z nami współpracę już po kilku dniach rozpoczniesz sprzedaż i zaczniesz zarabiać z produktem najwyższej jakości przy minimalnym wkładzie finansowym dopasowanym do Twojego powiatu.

Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników, którzy będą tworzyć identyfikacje wizualne dla Twoich Klientów, tak aby ich promocja w kanałach dystrybucji (portal internetowy poleca.to, profile na Facebooku i Instagramie oraz aplikacja mobilna Moje Miasto) zwiększyła ich rozpoznawalność na rynku lokalnym oraz zwiększała sprzedaż produktów i usług. Dostaniesz od nas gotową instrukcję jak tworzyć i planować posty, jak tworzyć gotowe grafiki z naszych baz zdjęć i wektorów. Będziesz wiedział, jak wprowadzać karty lojalnościowe oraz kupony rabatowe. Twój portal będzie widoczny w aplikacji mobilnej Moje Miasto, a tworzone reklamy przedsiębiorców będą udostępniane w wielu kanałach dystrybucji docierając do kilkudziesięciu tysięcy osób z ich lokalnego rynku.

Dzięki unikatowym narzędziom reklamowym i marketingowym będziesz pomagał lokalnym przedsiębiorcom zwiększyć ich przychody ze sprzedaży i rozpoznawalność ich marki w Internecie, a tym samym będziesz miał realny wpływ na rozwój powiatu i jego mieszkańców.

PAKIET STARTOWY

Szkolenie wdrożeniowe “Skuteczne Techniki Sprzedaży”.

Szkolenie produktowe oraz produkcyjne.

Szkolenia marketingowe video (dostępne online).

Lokalny portal TwojeMiasto.poleca.to z wieloma funkcjami.

Dołączenie portalu do aplikacji mobilnej Moje Miasto.

Gotowe kanały reklamowe Facebook, Instagram pod marką Poleca.to

Wizytówki (100 szt.).

Papierowe oferty handlowe (100 szt.).

Gotowe wzory umów z klientami (50 szt.).

Pakiet dokumentów RODO.

Pakiet wzorów potrzebnej dokumentacji (umów, zamówień, regulaminów itp.)

Pakiet gotowych grafik do edycji oraz przykłady akcji promocyjnych do zastosowania.

Przyłączenie do sieci portali Poleca.to

Wsparcie w całym okresie współpracy (nie martwisz się opłacaniem domeny, serwerów i ich administracją)

Zagwarantowany rozwój portali oraz aplikacji mobilnej w kwestiach bezpieczeństwa oraz rozwoju o nowe funkcjonalności.

SUMA INWESTYCJI

Powiat do 100 tys. mieszkańców.

Opłata licencyjna jednorazowa wynosi 999 zł + VAT.

Abonament miesięczny 499 zł + VAT

LUB

Abonament roczny 4999 zł + VAT (oszczędność o ponad 1200 zł brutto).

 

Powiat od 100 tys. mieszkańców

Opłata licencyjna jednorazowa wynosi 3499 zł + VAT

Abonament miesięczny 999 zł + VAT

LUB

Abonament roczny 9999 zł + VAT (oszczędność prawie 2500 zł brutto).

 

*Abonament zawiera opłatę za administrację serwerami, dostęp do narzędzi oraz rozwój aplikacji webowej i mobilnej o nowe funkcjonalności

CO BĘDZIE TWOIM GŁÓWNYM ZADANIEM:

Obsługa portalu internetowego w domenie .poleca.to

Obsługa fanpage’a na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

Pozyskiwanie, rozliczanie i obsługa klientów na lokalnym rynku.

Działania wśród mieszkańców powiatu promujące portal, aplikację mobilną oraz profile na Facebooku i Instagramie.

Badanie lokalnego rynku, kreowanie nowych szans biznesowych dla partnerów w projekcie.

 

Aby zacząć musisz założyć własną działalność gospodarczą lub spółkę, posiadać komputer z dostępem do internetu oraz telefon.

 

PORTAL INTERNETOWY

Wchodząc na portal z danego powiatu np. żyrardów.poleca.to znajdziesz tam oferty lokalnych firm z powiatu żyrardowskiego. Każdy klient, który wykupi u Ciebie reklamę może otrzymać roczny wpis – wizualizację swojej działalności (zdjęcia, grafiki, rabaty, filmy) opatrzoną opisem i ofertą produktową/usługową. Przez cały rok klient sam dowolną ilość razy może podmieniać teksty oraz zdjęcia. Portal wyposażony jest również w system kuponów rabatowych, za pomocą którego może poinformować swoich Klientów o rabatach, promocjach, zniżkach, wyprzedażach. Kupony mogą być udostępnianie w formie zdjęcia lub kodu do pobrania w limitowanej ilości.

Dodatkowym atutem portalu jest lokalny system poleceń, oznacza to, że naszych reklamodawców Klienci mogą oceniać, wystawić komentarze ze zdjęciami czy polecać znajomym.

Wszystkie funkcje portalu:

🔸 Katalog najlepszych lokalnych firm z zaawansowanym system wyszukiwania/filtrowania.
🔸 System poleceń (oceny i komentarze z możliwością ograniczania ilości).
🔸 System konkursowy (kody komentarzy).
🔸 Kupony rabatowe z wieloma wariantami prezentacji (bezterminowe, terminowe, generowanie kodu rabatowego w ograniczonej ilości).
🔸 Panel ogłoszeń (z możliwością pobierania opłat za dodanie ogłoszenia przez użytkownika).
🔸 Panel wydarzeń (z możliwością pobierania opłat za dodanie wydarzenia przez użytkownika).
🔸 Panel wiadomości z możliwością zaczytywania informacji z innych portali lokalnych/ogólnopolskich lub dodawanie własnych artykułów.
🔸 Profesjonalny panel użytkownika zintegrowany z systemami płatności oraz fakturowania (generowanie informacji o zebranych danych osobowych RODO, dodawanie kuponów rabatowych, dodawanie ogłoszeń, dodawanie wydarzeń, historia ocen i komentarzy, dodawanie oferty firmy wraz z zakupem usług reklamowych online).
🔸 Nowości z Instagrama
🔸 Panel statystyk.

LOKALNE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE 

Media społecznościowe takie jak Facebook czy Instagram to główne kanały do promowania przedsiębiorców. Nawet Google reklamuje się na Facebooku. Dlaczego to robi, skoro jest darmową przeglądarką, a dodatkowo jest konkurencją dla Facebook’a? Bo tutaj nie chodzi o rywalizację, a o skuteczność reklamy.  Możemy zagwarantować, że na portalu społecznościowym sprzedaje się wszystko, a mówiąc to mamy na myśli naprawdę WSZYSTKO, tj.  ubrania, paliwo, kosmetyki, nieruchomości, usługi krawieckie, hydrauliczne, itd. My uczymy się od najlepszych – dlatego bardzo mocno stawiamy na promocję naszych klientów na Facebooku i Instagramie. Dzięki specjalnym mechanizmom na Instagramie w łatwy sposób poszerzyliśmy zasięgi i docieramy do nowych grup docelowych różniących się od Facebooka wiekiem i zainteresowaniami. W tej chwili to najmocniejsze i największe narzędzia w świecie reklam. Tuż za telewizją, ale przed radiem, gazetą, ulotkami, plakatami czy bannerami.

Zdejmujemy z barków przedsiębiorcy, marketing Jego firmy w sieci. Nie musi wymyślać hasztagów, analizować niekończących się zasięgów, tworzyć grafik promocyjnych, bo Tym wszystkim zajmujemy się My oraz nasi franczyzobiorcy.

Spokojnie. Udostępnimy Ci wszelkie narzędzia i pokażemy jak z nich korzystać. To naprawdę proste!

Skupiamy się na budowaniu silnej marki, tworzymy zaangażowaną grupę odbiorców, która będzie powracać i reagować na nasze treści. Instagram oferuje osobne dane dla każdego zdjęcia, co jest świetną opcją, gdy współpracujemy z markami. Czarno na białym możemy wskazać konkretne liczby, dlatego nareszcie koniec z domysłami dotyczącymi naszych zasięgów. Dzięki temu możemy monitorować skuteczność swoich działań i poznać grupę naszych odbiorców. Widzimy, które posty i relacje są wyświetlane przez odbiorców i które z nich budzą największe zainteresowanie.

Przedstawimy i nauczymy Cię obsługiwać narzędzia, które pozyskają realnych odbiorców z Twojego powiatu.

 

APLIKACJA MOBILNA MOJE MIASTO

Aplikacja “Moje Miasto” jest dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych takich jak: telefony komórkowe oraz tablety. Głównym atutem tego kanału jest geofencing, wiadomości push oraz ogólnopolski zasięg. Oznacza to, że osoby w trakcie poszukiwań konkretnych produktów bądź usług będą automatycznie kierowane do naszego Partnera, a nawigacja pokaże jak konkretnie do niego dojechać. Dodatkowo w aplikacji mobilnej będą dostępne kupony lojalnościowe (tzw. wirtualne stempelki) dla klientów. Klienci u naszych partnerów będą mogli zbierać stempelki i czerpać korzyści np. odbierać darmową kawę w pobliskiej kawiarni. To wszystko w formie oferty przedstawisz lokalnej firmie jako lokalne narzędzie marketingowe. Aktualnie aktualizujemy portal i aplikację mobilną o nowe funkcjonalności.

Głownie funkcje aplikacji mobilnej Moje Miasto:

🔸 Katalog najlepszych lokalnych firm z zaawansowanym system wyszukiwania/filtrowania.
🔸 System poleceń (oceny i komentarze z możliwością ograniczania ilości).
🔸 Panel konkursowy (kody komentarzy).
🔸 Kupony rabatowe z wieloma wariantami prezentacji (bezterminowe, terminowe, generowanie kodu rabatowego w ograniczonej ilości).
🔸 Panel ogłoszeń (z możliwością pobierania opłat za dodanie ogłoszenia przez użytkownika).
🔸 Moduł wydarzeń (z możliwością pobierania opłat za dodanie wydarzenia przez użytkownika).
🔸 System wiadomości z możliwością zaczytywania informacji z innych portali lokalnych/ogólnopolskich lub dodawanie własnych artykułów.
🔸 Profesjonalny panel użytkownika (generowanie informacji o zebranych danych osobowych RODO, dodawanie kuponów rabatowych, dodawanie ogłoszeń, dodawanie wydarzeń, historia ocen i komentarzy, dodawanie oferty firmy)
🔸 Nowości z Instagrama
🔸 Panel statystyk.

 

PROFESJONALNE SZKOLENIE I OPIEKA PRZEZ CAŁY OKRES WSPÓŁPRACY

Mamy wiedzę i doświadczenie, które Ci przekażemy. Otrzymasz od nas pełne wsparcie. Obsługujemy już wiele portali w Polsce, nasza wiedza i doświadczenie pomoże Ci szybko i skutecznie rozwinąć biznes.

Do głównych zadań Franczyzobiorcy należy pozyskanie i utrzymanie relacji z klientem, produkcja reklamy, obsługa i promocja portalu oraz profilu na Facebook’u i Instagramie oraz rozliczenie z klientem. Oprócz tego umożliwimy Ci sprzedaż naszych usług obsługi mediów społecznościowych firm.

Nie bój się podejmować wyzwań, które będą się przed Tobą pojawiać podczas Twojej franczyzowej przygody z TwojeMiasto.poleca.to. Wszystkiego Cię nauczymy. Pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj, szczególnie na początku!

Pamiętaj, że pozytywne nastawienie i zaangażowanie to połowa sukcesu!

Pobierz naszą aplikację mobilną:

Moje Miasto

Jeśli zainteresował Cię nasz projekt wypełnij nasz formularz kontaktowy.

Prześlemy Ci dodatkowe informacje oraz skontaktujemy się celem umówienia spotkania.

Nr oferty: 19894
Cena: 999 zł
Wymagany lokal: Nie
Wyłączność terytorialna: Tak
Szkolenie
Wyłączność terytorialna
System partnerski

Opinie oceny

Musiszzaloguj aby opublikować opinię

Najnowsze dodane firmy franczyzowe w naszym katalogu

Własna Agencja Social Media

7.900 zł
Własna agencja interaktywno-marketingowa Otwórz własną agencję interaktywno-marketingową i skorzystaj z coraz więks [czytaj dalej]
Własna agencja interaktywno-marketingowa Otwórz własną agencję interaktywno-marketingową i skorzystaj z coraz więks [czytaj dalej]

Placówka Antywindykacyjna

5.900 zł
Najszybciej rozwijająca się sieć Kancelarii prawnych w Polsce! Nie musisz być prawnikiem aby prowadzić własną Kan [czytaj dalej]
Najszybciej rozwijająca się sieć Kancelarii prawnych w Polsce! Nie musisz być prawnikiem aby prowadzić własną Kan [czytaj dalej]

Straetus

13.000 zł
Jedyna taka franczyza w sektorze usług da firm! Windykuj i zarabiaj sensowne pieniądze!
Jedyna taka franczyza w sektorze usług da firm! Windykuj i zarabiaj sensowne pieniądze!

Early Stage

5.000 zł
Early Stage jest największym Franczyzodawcą na rynku zajęć pozalekcyjnych. Zaufało nam ponad 100 Franczyzobiorców. [czytaj dalej]
Early Stage jest największym Franczyzodawcą na rynku zajęć pozalekcyjnych. Zaufało nam ponad 100 Franczyzobiorców. [czytaj dalej]

Zapytaj o szczegóły

Porównaj oferty