Franczyzowo.pl

Prowadzimy działalność balonową już od 2005 roku i jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Obecnie posiadamy ponad 50 punktów na terenie Polski, a w 2021 roku wyszliśmy z ofertą na rynki Europy. Posiadamy na stanie ponad 1500 produktów dostępne od ręki w naszej hurtowni stacjonarnej. Dzięki naszemu doświadczeniu minimalizujesz ryzyko przy rozpoczęciu nowej działalności gospodarczej, a także jako rozpoznawalna marka Pan Balon oraz szkoleniom, które Tobie zaoferujemy, wejdziesz w biznes balonowy z pewnością i sukcesem.

„Manufaktura Pana Balona” to jedyny taki pomysł na biznes na rynku Polskim, nie ma drugiego podobnego systemu.

Innowacją jest połączenie kilku gałęzi biznesowych tzn.

  • Usługi (dekoracje balonowe, dekoracje urodzin, wesel, imprez okolicznościowych),
  • Handel (stacjonarny punkt sprzedaży) oraz
  • Eventy (obsługa firm, korporacji na eventach firmowych).


Dzięki takiemu połączeniu jesteś w stanie zaoferować kompleksową usługę dla Klientów indywidualnych, firm oraz korporacji, a także dla Klientów tzw. „ weselnych” czyli dekoracje sal weselnych i imprez z tym związanych.

Naszym Partnerom oferujemy...

  • zyskowny, sprawdzony i ciekawy biznes pod marką „Manufaktura Pana Balona”,
  • know-how w zakresie zasad i standardów obsługi klienta oraz ekspozycji towaru,
  • cykliczne szkolenia z zakresu dekoracji balonowych,
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju projektu,
  • szczególna pomoc w procesie otwarcia sklepu wyłączność na określonym terytorium,
  • możliwość zamawiania towaru z naszej szerokiej oferty — produkty na każdą okazję i sezon,
  • informacja o sklepie zamieszczona na stronie internetowej www.panbalon.pl.

Dlaczego warto rozpocząć współprace właśnie z nami?

Pan Balon to poza innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsięwzięciem to również pewny, zaufany i sprawdzony partner w prowadzeniu biznesu. Na przestrzeni lat zdobyliśmy stabilną pozycję rynkową oraz silne zaufanie zarówno Klientów jaki i naszych franczyzobiorców.

Potwierdzeniem tego są liczne publikacje w najbardziej prestiżowych czasopismach biznesowych oraz wyróżnienia przyznane firmie Pan Balon, wśród których znajduje się również Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

Obecnie działamy na terenie całej Polski. Codziennie współpracując z siecią Franczyzobiorców, która sięga już prawie 50 punktów i stale się powiększa.

Jeżeli jesteś zainteresowany własnym punktem Manufaktury Pana Balona to napisz do nas lub zadzwoń: franczyza@panbalon.pl Tel. +48 665-680-980

Koszt inwestycji

Jeżeli chodzi o koszt inwestycji to jest on naprawdę różny i w dużej mierze zależy od Ciebie i Twoich możliwości finansowych, a także od wielkości lokalu, wielkości miasta, ilości oferowanych usług.

Kwota inwestycji już od 10 000 PLN Jest to kompleksowy koszt gotowego punktu z meblami, towarem , szkoleniem i wszystkim co potrzebne do startu.
Nie pobieramy żadnych prowizji od obrotu, nie ma żadnych opłat franczyzowych. Zwrot z inwestycji już nawet po 6 miesiącach, a przychód już od pierwszego dnia działalności.

Chcesz przystąpić do sieci?

Zapraszamy do zapoznania się z marką!
Explore
Drag