Franczyzowo.pl

Sukces sieci Mamy.Auto, czyli najszybciej rozwijającej się sieci franczyzowej w Polsce!

Wywiad z Sebastianem Mikulskim – odpowiedzialnym za budowanie jednej z najbardziej unikalnej
sieci franczyzowej w Polsce: Mamy.Auto

Redakcja: Dzień dobry Panu. Na początku chcemy podziękować za znalezienie chwili, aby opowiedzieć nam o sieci franczyzowej Mamy.Auto, uważanej za najbardziej unikalną franczyzę w Polsce.

Sebastian Mikulski: Witam. To ja dziękuje za zaproszenie. Jest mi niezwykle miło, że mogę opowiedzieć o naszej sieci franczyzowej od razu trafiając do nowego grona odbiorców. Staramy się chwalić się naszymi osiągnięciami oraz ukazać potencjalnym franczyzobiorcą nasz pomysł na biznes.

Redakcja: No właśnie. W związku z tym pierwszym pytaniem jakie chcielibyśmy zadać jest: Czym jest sieć franczyzowa – Mamy.Auto?

Sebastian Mikulski: Jest to możliwość szybkiego uruchomienia swojego własnego oddziału, umożliwiającego zaoferowanie niezwykle atrakcyjnych form finansowania i wynajmu samochodów ( w tym dla osób prywatnych i firm). Dzięki sprawdzonej infrastrukturze i bezpośredniemu wsparciu z centrali – potencjalni franczyzobiorcy zyskują możliwość prowadzenia stabilnego i co najważniejsze – bardzo dochodowego biznesu w branży, która cechuje się wysokim poziomem popytu na oferowane usługi. W dobie obecnego kryzysu coraz więcej ludzi zmaga się z problemem zadłużenia przez co nie mogą pozwolić sobie na wynajem aut. Mamy.Auto jest rozwiązaniem ich problemu, ponieważ oferujemy klientom wynajem oraz leasing bez weryfikacji w bazach BIK i KRD.

Redakcja: Rozwijacie obecnie nowoczesny oraz unikalny model franczyzy. Na czym on polega? Czy każdy może otworzyć własny odział pod szyldem Mamy.Auto?


Sebastian Mikulski: Zgadza się. Na tym polega na innowacyjny koncept. Każdy, kto przystąpi do naszej sieci – otrzyma niezbędne elementy, które pozwalają prowadzić własny oddział Mamy.Auto. To innowacyjna sprawa. Posiadamy gotowe rozwiązania – jak np. dedykowaną platformę VOD, programy CRM, wsparcie marketingowe, merytoryczne, mentorskie…. To wszystko składa się na sukces, który mierzymy nie tylko ilością nowych punktów franczyzowych ale także popytem na nasze usługi. Dodatkowo dajemy opcję prowadzenia biznesu w formie zdalnej, dzięki czemu nie trzeba posiadać własnego lokalu, aby prowadzić własny dochodowy biznes.

Redakcja: Jak ogólnopolski kryzys spowodowany z postępującą inflacją wpłynął na prowadzenie biznesu?

Sebastian Mikulski: Mimo kryzysu, który atakuje każdy filar gospodarki, biznesu itp. nasze obroty zwiększyły się o 89,6% w skali ostatnich 4 miesięcy. Popyt na oferowane przez nasz usługi jest bardzo duży. Wiadomo: problemy finansowe, zadłużenia wielu Polaków, – to wszystko powoduje, że notujemy bardzo duży wzrost. Zdają sobie z tego sprawę również franczyzobiorcy – gdyż każdy chce prowadzić biznes na rynku, gdzie panuje popyt na dane usługi. Nasi klienci dzięki sprzedawanej przez naszych franczyzobiorców ofercie nie muszą martwić się wynajem auta mimo swojego zadłużenia.

Redakcja: Panie Sebastainie: Jakie plany na końcówkę roku 2022?

Sebastian Mikulski: Rozwój naszej sieci franczyzowej, oczywiście. Mamy jeszcze plany, które czekają na wdrożenie. Naszym celem jest rozszerzenie naszej oferty o nowe modele oraz rozwijanie mediów społecznościowych, a w tym świadomości o naszej marce wśród społeczeństwa. Zdajemy sobie sprawę, że nasz koncept biznesowy jest unikalny na rynku franczyzowym i naszym celem jest stanie się liderem.

Redakcja: Życzę Panu w takim razie spełnienia swoich planów w najbliższych miesiącach oraz dalszego rozwoju. Dziękuje raz jeszcze za znalezienie chwili i opowiedzenie o idei sieci franczyzowej – Mamy.Auto. W związku z tym mam ostatnie pytanie – Jak osoby zainteresowane Waszym konceptem franczyzowym mogą dołączyć w wasze szeregi?

Sebastian Mikulski: To proste wystarczy skontaktować się z nami. Wystarczy wejść na stronę – mamy.auto.pl i czy za pomocą gotowego formularza lub bezpośrednio drogą mailową, telefoniczną odezwać się do nas z chęcią współpracy. Odpowiadamy natychmiastowo i już w ciągu 2 dni taka osoba może otworzyć swój własny biznes!

Redakcja: W takim razie zapraszamy do odwiedzenia strony i skontaktowania się w celu zmienienia perspektywy swojego życia i prowadzeniu własnego oddziału Mamy.Auto.

Explore
Drag