Franczyzowo.pl

Gotowa franczyza “pod klucz”? Franczyzowy blitzkrieg w najlepszym wydaniu!

Placówki Antywindykacyjne – najszybciej rozwijająca się sieć franczyz w Polsce – otwiera gotowe kancelarie prawne – do przejęcia od razu przez franczyzobiorcę!

207 – to łączna ilość franczyz uruchomionych pod szyldem Placówek Antywindykacyjnych w pierwszym kwartalne 2021 roku. Liczba szokuje – zważywszy na czas lockdownu i ogólnego spowolnienia gospodarczego.

Jednak sieć nie zwalnia tempa. Z oficjalnego komunikatu przedstawionego przez Zarząd spółki – dowiadujemy się więcej na temat dalszych planów związanych z dynamicznym rozwojem sieci.

“W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na usługi prawne związane z Antywindykacją, postanowiliśmy uruchomić placówki stacjonarne w każdym mieście powiatowym w Polsce. Naszą misją jest dostarczenie profesjonalnej obsługi prawnej związanej z ochroną majątku dłużnika. Do końca 2021 roku będziemy realizować plan “335”, tj. uruchomienia placówki stacjonarnej w każdym mieście powiatowym w Polsce – a jest ich właśnie 335, stąd nazwa” – zapewnia Tomasz Podgórski, założyciel sieci.

Tempo rozwoju sieci jest bardzo dynamiczne. Sprzyja temu ogólna sytuacja na rynku związana z pogarszającą się strukturą ekonomiczną naszego kraju. Z miesiąca na miesiąc ogłaszanych jest coraz więcej upadłości konsumencki i gospodarczych, co niewątpliwie sprzyja franczyzodawcy jakim jest sieć Placówek Antywindykacyjnych.

Wszystkim chcącym wykorzystać szansę, którą niewątpliwie niesie ze sobą usługa prawna antywindykacji – sieć oferuje gotowe kancelarie prawne “pod klucz”. Na czym to polega?

“To faktyczna innowacja w skali kraju. Notujemy tak duże zainteresowanie naszymi usługami – z terenu prawie wszystkich miejscowości w Polsce, że postanowiliśmy uruchomić własne kancelarie prawne w każdym z 335 miast. Obecnie negocjujemy warunki najmu, badamy struktury demograficzne, przygotowujemy ogólnopolskie (a także lokalne) akcje marketingowe. Jednak nie zapominamy o modelu franczyzowym, który z powodzeniem rozwijamy od początku istnienia naszej sieci. Dlatego – każdą z naszych nowo uruchomionych Kancelarii prawnych – będzie można przejąć i prowadzić na zasadach franczyzy. To rewolucja. Oddajemy do prowadzenia gotowy i w pełni sprawdzony model biznesowy, który daje zwrot z inwestycji już w pierwszym miesiącu działalności” – przekonuje Tomasz Podgórski.

Jedyne co pozostaje to śledzić błyskawiczny rozwój Placówek Antywindykacyjnych, lidera w swoim segmencie – świadczącego usługi prawne w systemie franczyzowym.

Explore
Drag