Franczyzowo.pl

Załóż własną Kancelarię prawną. Teraz to możliwe!

Wywiad z Tomaszem Podgórskim – odpowiedzialnym za budowanie sieci franczyzowej, najszybciej rozwijającej się Kancelarii prawnej w Polsce: Placówek Antywindykacyjnych.

Redakcja: Dzień dobry Panie Tomaszu. Dziękujemy za znalezienie chwili aby podzielić się z nami informacjami na temat sieci franczyzowej Placówek Antywindykacyjnych. Co to właściwie jest Antywindykacja?

Tomasz Podgórski: Dziękuję. Oczywiście zgodziłem sie na wywiad gdyż zawsze korzystam z okazji aby z pasją opowiedzieć o naszej firmie, która notabene rozwija się tak dynamicznie, że obecnie każdą wolną chwilę poświęcam na wdrażanie nowych partnerów franczyzowych.Ale ad rem:Antywindykacja to szerokie pojęcie. W skrócie polega na ochronie prawnej dłużników. Firm i konsumentów. Osób, które mają długi i potrzebują profesjonalnej pomocy. Pomagamy w procesie oddłużania, upadłości konsumenckich, restrukturyzacji i stałej opiece prawnej.Zależy nam na tym, aby dłużnik wiedział, że ma pomoc. Że jest ktoś to pomoże stanąć na nogi i zacząć żyć bądź prowadzić firmę – na nowo. To misja naszej firmy.

R: Rozwijacie obecnie model franczyzy. Na czym on polega? Czy każdy może prowadzić kancelarię prawną?

TP: Zgadza się. Na tym polega na innowacyjny koncept. Każdy, kto przystąpi do naszej sieci – otrzyma niezbędne elementy, które pozwalają prowadzić własną Kancelarię Placówki Antywindykacyjnej. To innowacyjna sprawa. Posiadamy gotowe rozwiązania – jak np. dedykowaną platformę VOD, programy CRM, wsparcie marketingowe, merytoryczne, mentorskie…. To wszystko składa się na sukces, który mierzymy nie tylko ilością nowych punktów franczyzowych ale także popytem na nasze usługi.

Tomasz Podgórski

R: Jak COVID wpłynął na branżę i rozwój?

TP: Może nie powinienem tego ujawniać – ale pandemia zwiększyła nasze obroty o kilkaset procent. Popyt na usługi antywindykacyjne jest bardzo duży. Wiadomo: problemy finansowe, lockdown, – to wszystko powoduje, że notujemy bardzo duży wzrost. Zdają sobie z tego sprawę również franczyzobiorcy – gdyż każdy chce prowadzić biznes na rynku, gdzie panuje popyt na dane usługi.

R: Panie Tomaszu: Jakie plany na rok 2022?

TP: Rozwój , rozwój i jeszcze raz rozwój. To co się dzieje jest niesamowite. Codziennie odbieram kilkadziesiąt  telefonów od osób, które chcą przystąpić do naszej sieci. Zadowolenie naszych partnerów – ale także i Klientów, którym udzielamy pomocy – powoduje, że jestem przekonany, że w 2022 roku – będziemy już nie tylko najszybciej rozwijającą się siecią Kancelarii prawnych w Polsce – ale w całym sektorze franczyzodawców.

Chcesz dołączyć do sieci? Sprawdź więcej informacji!


Strona www sieci

Explore
Drag